در رکوردهای گینس حیوانات هم حضور چشمگیری دارند. از بلند قد ترین سگ گرفته تا خطرناک ترین مورچه که اطلاعات جالب و سرگرم‌کننده‌ای را به شما ارائه می‌کند. بیشترین سرعت به دست آمده توسط یک لاک پشت ۰٫۲۸ m / s که توسط شخصی به نام برتی در یک ما جراجویی به ثبت رسید. رکورد بزرگترین شاخ گاو با اندازه ۲۹۷٫۸ سانتی متر طول در انجمن پروش دهندگان گاو در تگزاس به ثبت رسیده است. رکورد بلندترین سگ جهان متعلق به میشیگان واقع در ایالت متحده امریکا است که این سگ را یک مرد دانمارکی با قد ۱٫۱۱۸ سانتی متر اندازه گی ...

در رکوردهای گینس حیوانات هم حضور چشمگیری دارند. از بلند قد ترین سگ گرفته تا خطرناک ترین مورچه که اطلاعات جالب و سرگرم‌کننده‌ای را به شما ارائه می‌کند.

بیشترین سرعت به دست آمده توسط یک لاک پشت 0.28 m / s که توسط شخصی به نام برتی در یک ما جراجویی به ثبت رسید

بیشترین سرعت به دست آمده توسط یک لاک پشت ۰٫۲۸ m / s که توسط شخصی به نام برتی در یک ما جراجویی به ثبت رسید

 رکورد بزرگترین شاخ گاو با اندازه 297.8 سانتی متر طول در انجمن پروش دهندگان گاو در تگزاس به ثبت رسیده است.

رکورد بزرگترین شاخ گاو با اندازه ۲۹۷٫۸ سانتی متر طول در انجمن پروش دهندگان گاو در تگزاس به ثبت رسیده است.

رکورد بلندترین سگ جهان متعلق به میشیگان واقع در ایالت متحده امریکا است که این سگ را یک مرد دانمارکی با قد 1.118 سانتی متر اندازه گیری کرده است.

رکورد بلندترین سگ جهان متعلق به میشیگان واقع در ایالت متحده امریکا است که این سگ را یک مرد دانمارکی با قد ۱٫۱۱۸ سانتی متر اندازه گیری کرده است.

 

رکورد خطرناک ترین مورچه جهان با نام "بولداگ "در مناطق ساحلی استرالیا به ثبت رسیده که این مورچه با استفاده همزمان از نیش و فک خود و فرو بردن نیشش در پوست در کمتر از ۱۵ دقیقه منجر به مرگ افراد زیادی شده است. که خصوصیات بدن این مورچه عبارت است از: طول بدن = ۲۰ میلی متر ، وزن = ۰٫۰۱۵ گرم ،طول عمر = ۲۱ روز

 رکوردبلندترین پرش یک گربه را سامانتا مارتین از ایالات متحده آمریکا به ثبت رسانده که این گربه به ارتفاع 182.88 سانتی متر پرش دارد.

رکوردبلندترین پرش یک گربه را سامانتا مارتین از ایالات متحده آمریکا به ثبت رسانده که این گربه به ارتفاع ۱۸۲٫۸۸ سانتی متر پرش دارد.

کوتاه قد ترین گاو متعلق به فردی به نام آکشی در هند است که این گاو 61.1 سانتی متر قد دارد .

کوتاه قد ترین گاو متعلق به فردی به نام آکشی در هند است که این گاو ۶۱٫۱ سانتی متر قد دارد .

جیک بلند ترین اسب زندگی 9 ساله و اهل بلژیک می باشد که ارتفاع این اسب 210.19 سانتی متر است .

جیک بلند ترین اسب زندگی ۹ ساله و اهل بلژیک می باشد که ارتفاع این اسب ۲۱۰٫۱۹ سانتی متر است .

 رکورد بلندترین خر را رومولوس 9ساله که قدی برابر با 172.72 سانتی متر قد داردو در ایالت متحده امریکا زندگی می کند از آن خود کرده است .

رکورد بلندترین خر را رومولوس ۹ساله که قدی برابر با ۱۷۲٫۷۲ سانتی متر قد داردو در ایالت متحده امریکا زندگی می کند از آن خود کرده است .

 

رکورد جهانی برای بالاترین پرش توسط یک سگ به ارتفاع ۱۷۲٫۷ سانتی متر به دست آمده وتوسط شخصی با نام " سیندرلا" در ایالات متحده امریکا به ثبت رسیده است .

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه