صندلی داغ این هفته رو با کاربر" بهار ۳۰ – تهران " شروع میکنیم. تذکر : هرگونه توهین مطلقا درج نخواهد شد . لطفا به هم احترام بذاریم. باسلام خدمت گیزمیزیای گل. اینجانب …ه…. هستم ملقب به بهار و این هفته روی صندلی داغ گیزمیز نشستم . زیادم داغ نیستا بیچاره اسمش بد در رفته!. میخواستم اسممو بهتون بگم ولی با دیدن ابتکار یکی از دوستان در صندلی داغ گذشته ؛ منصرف شدم . لطفا به سبب این تصمیم ایشون رو مورد عنایت قراربدین. چند تا عکسم ازخودم واستون گذاشتم که به جمال زیبام منور بشین . من هیچ جا عکس نمی ...

    

  صندلی داغ این هفته رو با کاربر" بهار ۳۰ – تهران "  شروع میکنیم.

 

  تذکر : هرگونه توهین مطلقا درج نخواهد شد . لطفا به هم احترام بذاریم.

 

 

باسلام خدمت گیزمیزیای گل.

اینجانب …ه…. هستم ملقب به بهار و این هفته روی صندلی داغ گیزمیز نشستم . زیادم داغ نیستا بیچاره اسمش بد در رفته!

میخواستم اسممو بهتون بگم ولی با دیدن ابتکار یکی از دوستان در صندلی داغ گذشته ؛ منصرف شدم . لطفا به سبب این تصمیم ایشون رو مورد عنایت قراربدین.

چند تا عکسم ازخودم واستون گذاشتم که به جمال زیبام منور بشین . من هیچ جا عکس نمیذارم فقط چون اینجا جمعمون صمیمی بود این کارو کردم.

ازتون خواهش میکنم عکسامو جایی پخش نکنین وگرنه واگذارتون میکنم به پلیس فتا 😛

در ضمن عکسام همه بدون آرایش هستن. از اونجایی که خیلی خوشگلم لطفا به هنگام مشاهده عکسا از پوست کندن پرتغال خودداری کنین ! خونتون گردن من نیفته . والا !

لازم به ذکره لطفا در پرسیدن سوالاتتون لطافت به خرج بدین چون من روحیم حساسه و سابقه بسیار بدی در قهر کردن دارم. یهو دیدین وسط صندلی داغ ولتون کردمو رفتم !

به پاس قدردانی از حضور شما در صندلی داغ این هفته ده نفر از دوستانی که تو این پست کامنت بذارن به قید قرعه انتخاب و از طرف خودم به تعداد ده کارت شارژ براشون دست

و جیغ و هورا میکشم !

با تچکر از حضور همه دوستان 😛

 

 

http://8pic.ir/images/giwteyw5h3coxmmkkztz.jpg

 

http://8pic.ir/images/kthgk4z9lz0056j1f1ix.jpg

 

http://8pic.ir/images/jyooyw68wfn6gq3fj11l.jpg

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه