سینی خوراکی ها با جا لیوانی اختصاصی. «ایسایا وب». کاسه نودل خوری. آقای «وب» که در بالا دیدید و به «آقای ریش عجیب» نیز شهرت دارد، می تواند فرم ریش ها خود را به کاسه هم تغییر داده و در آن سوپ و نودل هم میل کند. آشیانه پرندگان. محل تبلیغات سیار. این ایده که تا حدی خلاقانه و تا اندازه ای نیز احمقانه به نظر می رسد، توسط آژانس تبلیغاتی Cornett-IMS پدیدار گشته و به موجب آن، یک مرد ریش دار در شهر کنتاکی، کارت تبلیغاتی را روی ریش های خود گذاشتته و در خیابان قدم می زند. وی برای این کار روزانه ۵ دلار ...

سینی خوراکی ها با جا لیوانی اختصاصی

1

«ایسایا وب»

کاسه نودل خوری

2

آقای «وب» که در بالا دیدید و به «آقای ریش عجیب» نیز شهرت دارد، می تواند فرم ریش ها خود را به کاسه هم تغییر داده و در آن سوپ و نودل هم میل کند.

آشیانه پرندگان

3

محل تبلیغات سیار

4

این ایده که تا حدی خلاقانه و تا اندازه ای نیز احمقانه به نظر می رسد، توسط آژانس تبلیغاتی Cornett-IMS پدیدار گشته و به موجب آن، یک مرد ریش دار در شهر کنتاکی، کارت تبلیغاتی را روی ریش های خود گذاشتته و در خیابان قدم می زند. وی برای این کار روزانه ۵ دلار دریافت می کند.

نگهدارنده لیوان

5

۶ تکه (Six Pack)

6

ساعت

7

در سال ۲۰۱۳ میلادی، در جشنواره ریش و سبیل مردان، «کیث هابریش» از نیواورلئان در اقدامی جالب و خلاقانه صورت خود را با صورت ساعت نقاشی کرده و از سبیل هایش به عنوان عقربه های ساعت استفاده کرد. به دلیل شباهت سبیل های این مرد به سالوادور دالی، لقب دالی روی وی نهانده شد.

نگهدارنده وسایل تزئینی کریسمس

8

«چاد روبرتز» خودش را در به شکل درخت کریسمس در آورده و در جشنواره ریش و سبیل نیویورک شرکت کرده و مقام سوم را دریافت نمود.

مُد مرد عنکبوتی

9

«چاد روبرتز»

ظرف نگهدارنده تخم مرغ های عید

10

پلکان

11

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه